Automobilio draudimo patikra

Atlikę draudimo patikrą, galite sužinoti, ar draustas automobilis ir ar galioja draudimas. Transporto priemonės draustumo patikra yra atliekama naudojantis Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuro duomenimis (CAB patikra). Patikrą galite atlikti paspaudę mygtuką „Tikrinti draustumą”, kai būsite nukreipti į minėto biuro interneto svetainę. Joje, nurodę registracijos šalį, eismo įvykio kaltininko valstybinius numerius bei informaciją apie eismo įvykį, galėsite matyti transporto priemonės draustumo statusą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kad sužinoti, ar transporto priemonė yra drausta, jums reikės žinoti jos valstybinius numerius, kuriuos reikės suvesti atliekant draustumą paraišką.

Atlikus automobilio draustumo patikrą, jūs sužinosite, kokiu draudimu yra apsidraudęs kaltininkas, kokie yra draudimo liudijimo ir sutarties numeriai bei kur reikia kreiptis dėl žalos atlyginimo.

Taip, draustų automobilių patikra pagal valstybinius numerius yra pagrindinis būdas patikrinti transporto priemonės draustumo galiojimą.

Išsamią automobilio istorijos ataskaitą galite gauti atlikę VIN patikrą.

Atsiliepimai

Atlikau VIN patikrą per VINOK puslapį, viskas pavyko greitai ir sklandžiai, neturiu jokių nusiskundimų.

Mindaugas

Prieš atliekant VIN patikrą buvo kilę klausimų, bet Vinok.lt greitai į juos atsakė ir galėjau sėkmingai gauti ataskaitą.

Tadas

Norėjau pirkti mašiną, viskas atrodė gerai, bet atlikus VIN patikrą pasimatė, kad yra paslėptų defektų. Taip išvengiau labai prasto sandorio.

Tadas
Į viršų